concordia

concordia
Paskutinis prisijungimas: prieš 6 dienas
Viso knygų: 2,228
Registruotas: prieš 4 metus
Miestas: Ukmergė
Telefonas: 868262406
Papildoma informacija:
Siunčiame tik per LP Express, Omniva paštomatus (siuntimo kaina nuo 2,15 eur, priklausomai nuo siuntinio dydžio ir paštomato). Esant dideliam užsakymui (daugiau kaip 10 eur) siunčiame ir per Lietuvos paštą (arba susidarius daugiau užsakymų). Siuntimas į užsienį: + 4-7 eur (priklausomai nuo knygos svorio).

Knygas išsiunčiame tik gavę apmokėjimą. Jokiais kitais mokėjimo metodais ir būdais neužsiimame.

Turime ir fizinę "parduotuvę" taip vadinamą blusturgį, kuris yra Kauno g. 29, Ukmergėje: http://www.vilkmerge.eu/skruzdelyno-turgelis/, todėl visas knygas galite surasti ir ten. Atkreipiame dėmesį, kad knygų kaina blusturgyje ir internete gali skirtis, ir nebūtinai sutapti.


Siuntimą vykdome tik esant daugiau kaip 5 eur užsakymui arba papildomai už knygos pakavimą, paruošimą siuntimui + 1.50 Eur prie bendros sumos (knyga+paštomatas+paruošimas siuntimui). Žinoma, nebijokite klausti, galbūt rasime tinkamą sprendimą abiem pusėm.

Atsiprašome, bet ne visada galime operatyviai ir greitai išsiųsti knygas. Tai gali užtrukti iki 7 dienų.

Prašome informaciją apie tai kur siųsti ir kam, rašyti sena.lt žinutėse, o ne bankinio pavedimo laukeliuose. Taip pat prašome didžiosiomis raidėmis aiškiai nurodyti į kokį paštomatą (LP EXPRESS ar OMNIVA siųsti).

Išsirink keletą knygų iš vieno pardavėjo ir sutaupyk - už siuntinį mokėk mažiau.

Rasta knygų: 0